etnopedagogika a wspolczesna edukacja dzieci

etnopedagogika a wspolczesna edukacja dzieci

Little League Coaching – Radzenie sobie z rodzicami

Decydując się na trenera trochę zespół League Baseball to całkiem naturalne, że wszystkie myśli na formułowaniu plany treningowe i ćwiczenia, sprzęt, trenerów, tylko cała marynaty zadań, które muszą adresowania.

Jest to dość zrozumiałe, ale fatalny błąd, nie myśleć o tym, jak masz zamiar poradzić sobie z rodzicami swoich zawodników. Większość rodziców są ludzie, fantastyczne i rozumu, który jeśli zespół trzyma się razem na przestrzeni lat, staną się przyjaciółmi. Jednakże, jak w przypadku każdej aktywności w życiu, są ludzie, którzy zdają zamiar na co wszyscy wokół nich nieszczęśliwy.

Bądźmy aktywne i spróbować udać się jakieś problemy lub niefortunne doświadczenia przed jego rozpoczęciem.

Powinna być, ale nie jest to wymóg, że każdy trener ma spotkanie zespołu z graczami i ich rodziców, jak tylko zespoły są razem i na pewno przed pierwszym treningu.

Skonfiguruj czas i miejsce spotkania. Nie chciałbym sugerować domu, jak to jest Twoja osobista domena i każdy spór staje się osobistym atakiem na ciebie. Nie można się z tym zgodzić, ale jest to naturalna odpowiedź człowieka, który nie może być w pełni kontrolowany. Zamiast zarezerwować pokój w kościele, sali gimnastycznej lub jakiegokolwiek innego miejsca publicznego na kilka godzin.

Siadaj i sformalizować listę elementów, które chcesz rozwiązać i zapisać je w dół. Najgorsze, że może wyjść ze spotkania zapomina na pokrycie ważnym tematem. Bez względu na to jak dobra pamięć, zapisz go.

Kilka sugestii na pokrycie w trakcie spotkania:

* Twoja filozofia i intencje, w jaki sposób masz zamiar uruchomić zespół. Jest to prawdopodobnie najważniejszym tematem spotkania, jak to liczba przyczyną problemów w trakcie sezonu.

Nie bądź wstydliwy o informowanie ludzi, co zamierza zrobić, być uczciwym i do przodu.
Artykuł dzięki: