stowarzyszenie edukacja przez internet

stowarzyszenie edukacja przez internet

3. Wszystkie obrotu nie jest równe: Większość agentów obiecują Ci świat, ale dostarczają znacznie mniej, jeśli w ogóle. Stawiamy naszego planu marketingowego w formie pisemnej i zagwarantować nasze osiągi. Znak sad, aukcji MLS, a niektóre broszury po prostu nie będzie go wyciąć na dzisiejszym rynku. Mojego zespołu tła specjalizuje się w marketingu.

Mamy nie tylko agentów nieruchomości, ale pełną promocyjny zespołu marketingu do naszej dyspozycji na rynek swój dom w Fort Lauderdale lub mieszkanie w taki sposób, że możemy śmiało powiedzieć, żadnej innej nieruchomości może. Gwarantuję to! Większość agentów obrotu we własnym zakresie, nie muszę tego robić. To twoja strona Fort Lauderdale lub mieszkanie, które musimy zrobić gwiazdę, a nie agenta próbuje go sprzedać.

Mamy nadzieję, że rozumieją znaczenie wyceny, przygotowanie sprzedaż oraz marketing przy sprzedaży domu w Fort Lauderdale lub mieszkanie. Mamy wiedzę na temat tego, co działa a co nie działa w dzisiejszym rynku.

Mamy również w pełni zrozumieć i szacunek, jak sfrustrowany jesteś z procesu sprzedaży domu i chcielibyśmy możliwość przejrzenia swoją specyficzną sytuację, odpowiedzieć na pytania i powiedzieć, dlaczego twój dom nie sell.The Robin Ashley Grupa nie specjalizują się w wykazie domy.

W rzeczywistości spadek reprezentacji więcej domów niż zaakceptować. Chcemy pracować z ludźmi, którzy naprawdę chcą sprzedać swój Fort Lauderdale domu lub mieszkania i są tak dąży do doskonałości, jak my.

Ja na przykład nie chcą tracić czasu i czasu pracy na Dom Fort Lauderdale lub mieszkanie, które nie jest prawdopodobne, aby sprzedać. Możemy powiedzieć bardzo szybko, czy w domu i to właściciel są gotowe.

Specjalizujemy się w sprzedaży w Fort Lauderdale domów i mieszkanie dla kupujących mamy równocześnie rynku, aby i wiemy także, jak zaprezentować swój dom dosłownie na całym świecie.

Artykuł dzięki: