wspolczesna edukacja a moja intelektualna autonomia

wspolczesna edukacja a moja intelektualna autonomia

Nie jest to zły interes! Ale robi się jeszcze lepiej, bo dźwignia daje możliwość, aby powiększyć zwrot z inwestycji. Oto uproszczoną ilustracją tego, jak można to naprawdę napędzania swój biznes do inwestowania w nieruchomości niewiarygodnie wyższym poziomie i stać się bogatym szybko.

Wystarczy pomyśleć o tym, co się stało! Można wykorzystać Twój $ +50.000 (w gotówce) kupić pojedynczy dom zarobić 20.000 zysku ze sprzedaży nieruchomości. Albo możesz skorzystać z niezwykłej sile nacisku przy użyciu tej samej $ 50,000 do zakupu 20 domów, płacąc $ +2.500 dół na każdy z 20 obiektów. Wyobraź sobie, co Twoje konto bankowe będzie jak jeśli się tego samego $ 20,000 zysku na sprzedaży każdego z 20 domów?

Czy można zrobić numery w twojej głowie?

To był Napoleon Hill, który powiedział: „Jeśli nie widać wielkie bogactwa w swojej wyobraźni nigdy nie zobaczysz ich w bilansie banku.”

Wybrani inwestorzy nieruchomości tak się stało wielokrotnie i może zdarzyć się do was, jeśli stosuje się maksymalny efekt dźwigni.

2. dźwigni występują inne Ludowej (OPE).

To trwa zbyt długo, aby dowiedzieć się wszystkiego na własną rękę, więc pożyczyć od innych tego, czego się nauczyli.

Najlepszym sposobem, aby odnieść sukces w biznesie Inwestowanie w nieruchomości jest znalezienie kogoś, kto już osiągnął sukces, a następnie dowiedzieć się od nich, co zrobili, aby dostać się do tego punktu.

To nie jest fizyka jądrowa!

Można wykonać to zadanie na wiele sposobów:

za. Uzyskaj mentora

b. Czytaj książki, których autorem udanych inwestorów

do. Udziału w seminariach inwestycyjnych

3. dźwigni innym czasie Ludowej (OPT).

Jest to zestaw ilość godzin można pracować każdego dnia. Nawet gdyby można było obejść się bez snu i jedzenia, wciąż można mieć tylko 24 godzin dziennie, jak wszyscy inni. Jest tylko tyle czasu, że osobiście muszą uzyskać wszystkie rzeczy zrobić, że trzeba to zrobić.

Artykuł dzięki: