wspolczesna edukacja dzieci

wspolczesna edukacja dzieci

Ken Russell

Późno Ken Russell był niezwykły dżokej z imponujących statystyk, które mogłyby ostatecznie pozostał w książkach nagrywać przez długi czas, jeśli nie było dla nieszczęśliwego wypadku, który odebrał sobie życie. Podczas swojej kariery wygrał 1804 wyścigi ponad 10.000 ras. W przeważającej części, Russell dobrze na każdej ścieżce. Jego karierę jazda zabrał go do Dubaju, Abu Dhabi, Singapur, Makau i Malezji. Po powrocie do domu Down Under był przydomek „King of the Coast” i „Monto Marvel”, kiedy szturmem utwór Gold Coast Queensland, tuż choć jego karierze.

wspolczesna edukacja dzieci

ojciec Russella była mleczarnia rolnik, który był też amatorem jockey przed II wojną światową. Kontynuował jazda po wojnie, zdobywając 1958 Central Queensland Derby okrakiem Gayndah Bay w Rockhampton. Gordon rozpoczął karierę w szkoleniu, które trwało ponad trzydziestu lat. Russell zdobył Puchar Rockhampton na Panard, konia przeszkolony przez ojca. Zaczął swoją praktykę wkrótce po jego formalnej edukacji , jazda dla ojca w niektórych godzinach porannych, i wziął na kilku lokalnych amatorów przejażdżek. Po jego praktyki, Ken otrzymała licencję zawodową. Początkowy ruch południowo-wschodniej części stanu okazały się nieskuteczne, co skłoniło do Niego powrócić do Rockhampton po krótkim okresie. Zaczął konna dla trenera Lloyd Hickmott w Townsville i Mackay, jak również. Pierwszym zwycięzcą Kena był na 24 czerwca 1972 roku na torze w Banana najbliższej Biloela.

Russell powrócił na południe, w październiku 1979 roku, jazda na Hickmott na Gold Coast Queensland i największy kiedykolwiek bukmachera Laurie Bricknell który ścigał Venom. Sukces miał we krwi, gdzie stał się czołowym zawodnikiem na następny sezon. To, co nastąpiło były nadzwyczajne osiągnięcia która obejmowała 4 zwycięzców w dniu 24 razy. On także jechał 3 zwycięzców w ciągu jednego dnia na 106 razy.
Artykuł dzięki: