wspolczesna edukacja muzyczna

wspolczesna edukacja muzyczna

3) Zakres Key Focus – Po wybraniu główny styl gry, trener może nie ustanawiają kilka kluczowych obszarów zespołowi skupić. Dla każdej grze, nie więcej niż 3 pól ostrości. Nic więcej, zawodnicy będą mieli trudności z zapamiętaniem i ostrości. Typowe obszary tematyczne trener może dać zespół obejmują trzymając piłkę i utrzymywanie zawodnika. Miej boisk niskie i dalej. Rozprzestrzenianie gra na skrzydłach, jak dużo i tak często, jak to możliwe. W strefach obronnych, zrzucić krążek na róg. Najbliższy gracz musi walczyć o piłkę. Korzystanie z systemem odgrywa 3 z 4 razy. Istnieje wiele innych kluczowych obszarach, że trener może dać zespołowi skupić się na.

4) Ostrość poszczególnych graczy „- Wszelkie końcu każdy gracz lub grupa graczy podobnych pozycji powinien mieć 3 lub mniej obszary zainteresowania do gry, jak również. Na przykład, dla obrońców, trener może chcieć opowiadają wygrywającą pierwszą rozwiązania czysto i twardą strategię bo to konfiguracjach tonu meczu. Dla konkretnego dzban, którego wadą jest lokalizacja, trener może chcieć, żeby skupić się na generowaniu mniej precyzyjne boiska, ale bardziej prędkość w kierunku głównej części płyty. Co te typy pojedynczych pól ostrości dać graczom to zdolność lepiej skoncentrować się na grze. Istnieje sto i jeden rzeczy dzieje się w grze. Ale skupiając się na zaledwie kilka kluczowych obszarów, gracz będzie mógł się ustatkować dobrze do gry w swoim wygodnym rytmem. Po pewnym czasie, umysł sportu przejmie naturalny.

wspolczesna edukacja muzyczna

Mając tę ??formę czeku plan gry jest bardzo pomocne dla graczy. Trenerzy powinni ustnie przedstawić plan gry dla graczy przed meczem, a może nawet zapisać je na jednym arkuszu dla każdego gracza, aby zabrać do domu. Tutaj sztab szkoleniowy może pomóc poprzez przygotowanie takiego planu szablon gra dla wszystkich graczy.Z tego planu gry, gracze mogą wrócić i przeczytać to w swoim czasie, aby naprawdę zrozumieć, jak gra musi być odtwarzane na maksymalnej wydajności w sporcie.

Jimmy Tong został pedagog fizyczne przez 13 lat w Singapurze, z dyplomem w nauce sportu i wychowania fizycznego z Loughborough University w Wielkiej Brytanii. Ma bogate doświadczenie w coachingu nożnej, unihokeja oraz rugby drużyny w Singapurze Schools.He jest obecnie oficer rozwoju sportu w szkołach Singapurze, a także aktywnym współpracownikiem sportowych artykułów szkoleniowych w celu poprawy wyników sportowych u sportowców. Ma nadzieję, że w celu umożliwienia sukces ludzi przyjść poprzez inspirowanie ich motywacyjna prawdziwych sportowych i inspirujące historie.

Artykuł dzięki: