wspolczesna edukacja zdrowotna

wspolczesna edukacja zdrowotna

Jak korzystać maksymalny efekt dźwigni Get Rich Szybko

Sam masz NO dźwigni. Sam, trzeba tylko swoje pieniądze, swoje doświadczenia, swój czas i swoje wysiłki pracy.

Wszyscy mają swoje ograniczenia. Niestety, zbyt wielu inwestorów nieruchomości dopiero zaczyna się nigdy nie dowiedzieć się, jak wyjść poza swoje ograniczenia, wykorzystując siłę dźwigni. Bez względu na to, jak ciężko pracują i jak inteligentne są, są one skazane na niepowodzenie od uzyskania go. Widzisz, ludzie rzadko się wzbogacić opiera się wyłącznie na własnych siłach.

Ale nie do tego dopuścić do Ciebie.

Dźwignia pozostaje tajemnicą dla wielu inwestorów nie dlatego udane nieruchomości inwestorów zachować to w tajemnicy, ale z powodu zbyt wielu wannabees inwestorskich naprawdę nie rozumieją siłę dźwigni. Czy też zrozumieć zasady dźwigni, nie uda im się prawidłowo stosować je w swojej branży nieruchomości.

I tak, aby upewnić się, że nie stać się kolejną ma-był inwestorem, bądźmy jasne o czym dźwignia jest tak naprawdę można wykorzystać jego moc, aby umożliwić Ci się wzbogacić szybko.

wspolczesna edukacja zdrowotna

Dźwignia jest coś można użyć, aby pomnożyć swoje wysiłki jako inwestora. Gdy masz dźwigni, masz prawo do kontroli dużo tylko trochę. Można zrobić więcej przy mniejszym wysiłku. Jest to jeden z najważniejszych aspektów w swojej drodze do bogactwa i wolności finansowej.

Istnieją zasadniczo cztery „złote zasady”, które regulują stosowanie maksymalnej dźwigni w swojej działalności jako inwestor nieruchomości.

1. dźwigni pieniędzy innych ludzi (OPM).

Nawet jeśli jesteś nowy do inwestowania w nieruchomości, masz prawdopodobnie słyszał o tej zasadzie finansowej wcześniej. Korzystanie z pieniędzy innych ludzi – pożyczki – to jedna z najczęstszych form stosowania dźwigni.

Ale dlaczego to jest popularność?

W nieruchomości, przy zakupie nieruchomości za nic w dół, jesteś w stanie nic płacić (lub użyć żadnego z pieniędzmi) i LEVERAGE 100% kontrolę nad obiektem.

Artykuł dzięki: