wspolczesna koncepcja edukacji zalozenia kierunki zmian

wspolczesna koncepcja edukacji zalozenia kierunki zmian Ale także nagradzać ich za osiągnięcia dokonane w zakresie technik opisanych.

Ale jest jeszcze jedna umiejętność życia, które jest bardzo ważne dla rozwoju naszych dzieci. Jest idealny frekwencja i bycie punktualnym do wszystkich praktyk baseball młodzieży i gier. To jest tak ważne, że nasza liga baseballu młodzieży stworzyła nagrodę Iron Man.

Ironman – Perfect Widzów

wspolczesna koncepcja edukacji zalozenia kierunki zmian

Iron Man nagroda została poczęta przez kilku trenerów, którzy chcieli, aby nagradzać dzieci, które zostały popełnione na ich zespołu. Opiera się ona na płycie Cal Ripken męska grania w rekordzie 2.632 proste gry obejmujące szesnaście sezonów, od 30 maja 1982 do 20 września 1998. Nagroda przyznawana jest dla każdego gracza, który uczestniczył każdy dzień szkoły i każdy mecz baseballowy w pora roku. Każdy odbiorca otrzymał nagrodę pieniężną (zazwyczaj StanĂłw Oszczędności więź między $ 100 i $ 250 dostarczane przez lokalnych firm) oraz opisywany w gazecie lokalnej.

Co znakomity sposób wpłynąć na przyszłość naszych dzieci. Nie tylko sprawiają, że dzieci i ich rodzice dumni, ale to sprawia, że ??całe społeczności dumny i daje dzieciakowi dobrą reklamę zamiast niekończącą walenie izolowanych negatywnych incydentów młodzieży amerykańskiej. To świetny sposób, aby wspierać i zachęcać przyszłość naszych społecznościach.

Robert jest trenerem baseballu młodzieży, która zajmuje się nauczaniem dzieci nasze umiejętności życiowych poprzez doświadczenia w baseball.

Artykuł dzięki: