wspolczesne idee edukacyjne na swiecie

wspolczesne idee edukacyjne na swiecie

Młodzież Baseball Life Skills i mężczyzna nagroda Żelazo

Chcesz uczyć dzieci o życiu? Chcesz nauczyć ich interakcji społecznych? Jak o nauce sportowej, umiejętności przywódcze, szacunku, dyscypliny i innych umiejętności niezbędne w życiu? lig baseballa Młodzieży są doskonałe. baseball Młodzież ma każdy, czego potrzeba, aby uczyć dzieci ważnych lekcji o życiu w ogóle. I na koniec sezonu baseballu, ma sens, aby wzmocnić lekcji poprzez uznanie osiągnięć każdy gracz ma w tym względzie.

Przywództwo

Dobrzy liderzy są wykonane, nie urodził. Młodzi gracze baseball może nauczyć się cechy, które sprawiają, że ktoś jest liderem, w tym: edukacji, szkoleń i doświadczenia. Inspirowanie młodzieży graczy baseballowych wymaga od nich, aby móc dostać się cały zespół, który pracuje razem.

Trener baseballu dobra młodzież powinna być w stanie zapewnić każdemu graczowi zdolność do działania w kierownictwie za pomocą kilku bardzo prostych technik. Mogą upoważnić każde z nich w roli kapitana zespołu w trakcie praktyk, lub mogą przydzielać zadania, które wymagają ich do delegowania obowiązków do swoich kolegów z drużyny.

Sprawność sportowa

lig baseballa Młodzieży są doskonałym narzędziem uczy naszą młodzież o sportowym. Kiedy mówimy o sportowym, mówimy o grze fair, zgodnie z zasadami gry, respektując wyroku arbitrów i traktowanie zawodników, rodziców i trenerów z szacunkiem. Sportowe także uprzejmość i łaskę w przegranej. baseball Młodzież jest wielki poligon stosowania doświadczenia prawdziwe życie nauczaniu tej umiejętności. Jako trener baseball młodzieży lub rodzica, jeśli znajdziesz się w sytuacji, gdy sprawa sportowego musi być skierowana; zrób to sam, z dala od reszty graczy. Nie ma potrzeby, aby zawstydzić każdego.

Praca w zespole

Praca zespołowa jest umiejętnością życia uczyć nasze dzieci.
Artykuł dzięki: