wspolczesne koncepcje edukacji przedszkolnej

Wykopać dziurę o nachyleniu w kierunku podłoża. Otwór gdzie można umieścić przynęt i przynęty. W przedniej części otworu odkopać i obszar, który jest po prostu wystarczająco duży, aby umieścić pułapkę i na tyle głęboko, aby umieścić pułapkę i przykryć je z brudu, nie tworząc kopiec; Jest to łóżko pułapka. Po umieszczeniu brud nad pułapkę chcesz brud komponować się z otoczeniem i naturalny wygląd. Ostatnią rzeczą do zrobienia jest, aby umieścić jakąś przynętę w całość i obejmują przynętę z kępy rażące.

Norki:

norek mieszkają w pobliżu wody i znaleźć pożywienie na lądzie iw wodzie. Sprawdzić norek na brzegach wód, takich jak jeziora, rzeki, strumienie, i innych mokrych ziem. W przeważającej części, którą chcesz ustawić pułapki w ciągu 5 stóp brzegu. Najlepszym pułapką dla norek jest wielkości pułapki 1 i 1,5 przyczółek. Najlepszym rodzajem przynęt do wykorzystania jest norek piżmo i piżmak piżmo. Przynęta może nie być konieczne.

Chcesz wybrać się na miejsce w pobliżu brzegu, gdzie można zobaczyć norek ścieżek i szlaków zostały one używane. Dodać swoje łóżko pułapkę i pułapki miejsce w nim i pokrycie go z liści i traw, aby wyglądać naturalnie i komponować się z otoczeniem. Końcówka od ekspertów, miejsce patyczków po obu stronach iz tyłu łóżka pułapki do kierowania norek krok na pułapki.

Szop pracz:

Szopy można znaleźć prawie wszędzie w Ameryce Północnej. Szopy są bardzo często uwięziony furbearer. Szopy można znaleźć głównie w obszarach zalesionych, w pobliżu wody. Szopy są bardzo ciekawa istota, i z tego powodu mogą być uwięzione w prawie każdym zestawie. Najczęstszą pułapką w użyciu dla początkującego jest 220 conibear. Szopy są bardzo przewidywalne istoty będą korzystać z tych samych szlaków wzdłuż strumieni, rowów, rzek i stawów. Ustaw 220 conibear wzdłuż tych tras dla najlepszych rezultatów.

Powyżej jest tylko podstawowa nowa traper powinien wiedzieć. Nigdy nie przestawaj edukowanie pod uwagę schwytanie i uwięzienie technik. Najlepszą formą edukacji jest znaleźć mentora, który może przechodzić w dół lat mądrości do młodszego pokolenia.

Jeśli podoba Ci się ten artykuł; Proszę ksi ęguje komentarz lub przekazać ją dalej. Dziękuję Ci.

Aby dowiedzieć się więcej na temat kojoty odłowu, lis, szop i więcej odwiedź naszą stronę! zatrzymując Animals

Artykuł dzięki: