wspolczesne koncepcje edukacyjne

wspolczesne koncepcje edukacyjne

Podstawy zgniecenia – Pułapkowanie 101

Wychwytywanie to jest dobrym sposobem dla dzieci do odkrywania na zewnątrz, aby dowiedzieć się o zwierzętach, ich zwyczajach i siedlisk. Dla niektórych ludzi pragnienie pułapkę nigdy nie zanika tak Lata mijają. Dla innych pragnienie pułapkę nie przychodzi dopiero w późniejszym okresie życia.

Poniżej zamieszczona jest w istocie Podstawy odłowu. Obejmie to cel najpopularniejszym gatunkiem traperów. Podstawy wyłapywania obejmie także metody Doświadczenia traperzy użyć do pułapki im.

Bobry i piżmaki:

Dwa z najbardziej popularnych gatunków traperzy realizują są bobry i piżmaki. Doświadczeni myśliwi mają tendencję do bobrów pułapkę i piżmaki w zimie, ale dla początkujących; wychwytywanie tych gatunków mogą być łatwiejsze do pułapki na wiosnę i jesienią. Najpowszechniej stosowanym pułapką dla bobra jest 330 conibear. Sprawdź lokalne przepisy państwowe; Czasami prawo wymaga tej pułapki, aby być całkowicie zanurzony w wodzie.

Zestaw Beaver, trappingYou powinna udziałów pułapka na obszarach były bobry lubią spędzać wolny czas. Takie jak zapory, nor bankowych, Beaver domków, przepustów i / lub kanałów pomiędzy dwoma ciałami wody. Bobry wolą mieć luzu wody, która jest, co bobry tworzyć, gdy budują tamy. Slack wody, które były znane jako „stoisku fali”, to krótki okres w organizmie pływów wody, gdy woda jest całkowicie naprężona, a więc żaden ruch czy inaczej w pływów strumienia.

Dobrym sposobem na znalezienie miejsca do pułapki bobra jest skontaktowanie się z autostradą powiatu lub działu gruntów. Wiele razy występują problemy z bobrów i są bardzo szczęśliwi, że mamy traper zająć się problemem dla nich.

muskrat zestaw, trappingMuskrats można znaleźć w tych samych obszarach, jak bobry. Mokre ziemie i duże stawy są świetne lokalizacje, aby rozpocząć wyszukiwanie piżmaki.
Artykuł dzięki: