wspolczesne oblicza edukacji muzycznej

wspolczesne oblicza edukacji muzycznej Tym bardziej, że program uczelni słyszy się o ciebie w ciągu roku, 2 lata lub być może całej swojej kariery szkolnej, będzie dużym plusem dla Ciebie.

Należy również pamiętać, że może to być małe rzeczy, które odróżnia cię od niektórych innych sportowców. Może jesteś cala wyższy, może jesteś w lepszej kondycji, może twój średnią ocen jest dziesiątą punktu wyższy niż w ciągu najbliższych osób, może strzelił dobrze na testach SAT lub ACT, może masz napisane litery trenerów, może dotarłeś DVD do trenerów, a może masz opracował wielki relacji z trenerem college’u.

Wierzę, że marzenie wielu sportowców szkół jest po prostu grać w college’u. To marzenie może stać się rzeczywistością, jeśli nie kilka prostych i podstawowych rzeczy.

Ekspozycja jest numerem 1. Numer 2 to kontynuacja pracy. Pierwsze swoje nazwisko tam i jest w stanie być postrzegane przez programy uczelni w ciągu roku do 2 lat ma decydujące znaczenie w rozwoju.

Aby osiągnąć swoje marzenie, trzeba zrobić wszystkie właściwe rzeczy, ponieważ programy uczelni nie zamierzamy dać każdemu stypendium. Większość sportowców studentów stypendium nie są godni. To naprawdę sprowadza się do tego talent i to jak masz zamiar dostać stypendium. Chciałbym również skupić się na poziomie umiejętności; robi wszystko, co możliwe, aby stać się większe, szybsze, silniejsze i lepiej. Pracuj na swoim poziomie umiejętności.

Pomyśl o byciu doskonałym studentem sportowcem i myśleć o byciu jeszcze lepszym studentem sportowcem. Jeśli możesz to zrobić, że będzie osiągnąć swoje marzenie bycia w college’u.

Woods Rekrutacja: specjalizującą się w pomaganiu liceum sportowców studentów rekrutowanych dostać na studia.

Artykuł dzięki: