edukacja dla bezpieczenstwa przez internet

edukacja dla bezpieczenstwa przez internet

Weź puszkę farby w sprayu i chodzić w pełnym kole gdziekolwiek zdecydowaliśmy się oznaczyć kopiec, opryskiwanie, gdzie idziesz, aby uzyskać okrąg wokół metalowego stosie. Jeśli wszedł 9 stóp z metalową grę dostaniesz średnica koła 18-metrową. Jeśli wyszedł 5 stóp, dostaniesz koła o średnicy 10 stóp.

Weź łopatę i pokroić na okręgu, gdzie masz oznaczonym go i usunąć wszystkie trawy, darń i murawy wewnątrz tego kręgu. Po narażone glebę pod spodem, wyrównać swój kopiec brudu. Twoje centrum metaliczne udziałów powinien być nadal w ziemi, należy zaznaczyć, że udział w 10-cali powyżej poziomu gruntu.

Następnie trzeba wymieszać kombinacji materiałów będą używane do budowania swój kopiec. Można użyć gliny / mieszankę gleby lub mieszankę piasku / gliny / mułu. Spójrz na to, co jest najlepsze dla danego obszaru kraju, jeśli chodzi o unikanie erozji.

Spread 1-calowy grubą warstwą gliny swojej mieszanki nad kopiec brudu i ubić go w dół, dzięki czemu poziom. Dodaj drugi 1-calowy grubą warstwę na wierzchu w koncentrycznym okręgu, który jest 3-6 cali mniejszy niż oryginał. Poziom ten na zewnątrz i pakować go ponownie. Powtórz ten 1-cala grubości proces nakładania warstw czyniąc każdą warstwę 6-8 cali mniejszą średnicę każdym razem budować nową warstwę. Spowoduje to utworzenie delikatnie rośnie okrągły rodzaju etapu w środku kopca.

Leżał gumy pochylający w górnej warstwie kopca pochylającego, przy przedniej krawędzi 18 cali kauczuku za środka kopca. Otaczają tę gumę pitching z 2,5 cali swojej mieszaniny gliny, które powinny sprawić, że gumowa równo z kopca, pozostawiając płaską powierzchnię na szczycie kopca, gdzie dzban będą ważne.

Wyjmij metalowy słup i wypełnić dziurę z mieszaniny gliny.

Jeśli możesz, zakryj kopiec z plandeką, gdy pada deszcz i noc, aby zapisać ją przed erozją i wtargnięciem zwierząt.

Poświęcając część stoczni będzie warto jak oglądać dzban dostać się do praktyki i uzyskać więcej umiejętności rok po roku.

Christopher Douglas Donohue

Artykuł dzięki: