wspolczesna edukacja jezykowa

wspolczesna edukacja jezykowa

Więc trzeba stworzyć system duplicable która jest zasadniczo wykorzystywane przez nikogo. System duplicable pomoże Ci przejść szybciej i zwiększyć swoje zyski, jednocześnie zmniejszając swoją pracę.

System musi być tak proste, że można dosłownie uczyć go nikomu o przeciętnej inteligencji , ale jeszcze tak skuteczne, że kiedy już nauczył, że ktoś do korzystania z systemu, działa skutecznie bez ciebie.

4. Dźwignia Pracy cudzych (OPW).

wspolczesna edukacja jezykowa

Można użyć cudzej pracy poprzez outsourcing wszystkich zadań rehabbing. Musisz zebrać zespół obejmuje hydraulik, elektryk, Technik HVAC, specjalisty fundacji, dekarz, specjalista podłogi i rehabilitacji specjalisty. I nie zapomnij podać CPA, adwokat nieruchomości, oficer escrow i agenta nieruchomości, który specjalizuje się w foreclosures.

Tutaj dźwigni naprawdę zaczyna kopać, bo ze swoim zespołem dostaniesz dużo więcej zrobić o wiele szybciej, niż można sobie zrobić sam. Zbierz kilka zespołów równocześnie i będziesz na szybko do przodu w drodze do osiągnięcia wolności finansowej.

Znajdź drogę do skorzystania z pracy innych ludzi, aby przyspieszyć swój sukces nieruchomości … Po prostu zrób to!

wspolczesna edukacja jezykowa

Jeśli robisz to wszystko na własną rękę, albo powiedział inny sposób, jeśli wszystkie pieniądze otrzymasz jest wprost proporcjonalna do wysiłków, które sprawiają, wtedy nie są za pomocą dźwigni. W rzeczywistości, autor Bogaty ojciec, Biedny ojciec uważa, że ??”Jeśli pracujesz ciężko fizycznie, a nie coraz dalej finansowo, to prawdopodobnie jesteś dźwigni cudzego!”

Jako jeden bystry obserwator ujął, „Bogactwo jest gdy małe wysiłki produkują duże rezultaty. Bieda jest, gdy duże wysiłki produkują niewielkie rezultaty.” Niektórzy ludzie wytwarzają głównie dużo ciężkiej pracy i wysiłku, który nie osiągnąć wiele. Inne zrobić kilka stosunkowo prostych rzeczy, które sprawiają, że o wiele większe rzeczy.Jest to maksymalne wykorzystanie …

Aby stać się wolnym finansowo za pośrednictwem swojej branży nieruchomości, trzeba opanować każdy z czterech zasad, które kontrolują wykorzystanie maksymalnej dźwigni.

Artykuł dzięki: