wspolczesna edukacja medialna ogonowska

wspolczesna edukacja medialna ogonowska

Sekrety rybackie

Odkąd ludzie zostali zwilżania linię próbując połowu ryb, rybacy szukaliśmy tajemnic rybackich, aby pomóc im się złapać więcej ryb. W tym artykule mam zamiar ujawnić pewne tajemnice rybackie, które zostały wyciągnięte w ciągu ostatnich dwudziestu lat powiększonej połowów. Te tajemnice i techniki połowowe zostały wykorzystane, aby pomóc złapać wszystkie rodzaje ryb, w tym: smallmouth bass, pstrąga, sandacza, szczupaka, a nawet sumy. Te tajemnice rybackie pracować dla niemal każdej sytuacji rybackiej, ale są najbardziej skuteczne podczas łowienia w wodach płynących rzeki lub strumienia.

Niech wszyscy nigdy nie zapomnę tego, co Steven Wright powiedział o nas wszystkich wędkarzy „Jest cienka granica między połowami i stojąc na brzegu, patrząc jak idiota”. Dla każdego, kto spędził w dowolnym momencie na goni wody ryby wie, że linia może być cienka jak brzytwa! Najważniejsze jest to, że te proste, ale skuteczne tajemnice rybackie pomoże złapać więcej ryb i uniknąć dalszej części tej cytatem przez pana Wrighta.

Zwróć uwagę na rękach – To może brzmieć dziwnie, ale zwracając uwagę na swoje ręce, a dokładniej żadnych un naturalne zapachy, które mogą być na nich, ma ogromne znaczenie, jeśli chodzi o rybołówstwo. Zwłaszcza podczas połowów bardzo wybrednych ryb takich jak pstrąg, Steelhead i lipienia. Widzisz, każdy zapach, który jest na twoich rękach będzie przeniesienie do przynęty, której używasz, a jeśli ryby zapach nienaturalnych zapachów, są one znacznie mniej skłonni do gryzienia swoją ofiarę. Dlatego ja zawsze pocierać moje ręce w garści trawy i brudu okresowo podczas danego rejsu. Eliminuje żadnych nienaturalnych zapachów, które mogą być na moich rękach.

Należy zwrócić uwagę na łonie natury – Natura jest prawdopodobnie najlepszym przyjacielem, jeśli chodzi o rybołówstwo.
Artykuł dzięki: