wspolczesna edukacja

wspolczesna edukacja

Jeśli chcesz, żebym z tobą rozmawiać o perspektywie biorąc na sprzedaży domu Fort Lauderdale lub mieszkanie, prosimy zadzwoń na 954-709-7461 lub można skontaktować się ze mną poprzez wypełnienie poniższego formularza a ja skontaktuje się z Tobą w ciągu 48 godzin. To jest obietnica!

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowymi informacjami o zakupie Fort Lauderdale obszar domu lub mieszkanie lub jeśli potrzebujesz informacji o Fort Lauderdale rynku nieruchomości, prosimy o kontakt ze mną i będzie to dla mnie przyjemność, aby pomóc you.You może skontaktować się ze mną na numer poniżej lub prosimy o kontakt poprzez poniższy formularz, a ja, albo jeden z moich asystentów, upewnij się dostać z powrotem do Ciebie w ciągu kilku godzin , jeśli nie wcześniej.

Cześć, mam na imię Robin sing-Cunningham. Jestem agentem nieruchomości służąc Broward County na Florydzie. Mieszkam w Fort Lauderdale z mężem i specjalizuję się w strefie Fort Lauderdale nieruchomości. Byłem agentem nieruchomości od ponad 7 lat i kocham wolność bycia agentem nieruchomości daje mi.

wspolczesna edukacja

Jestem native Południowej Carolinian i żył w raju Maui ponad 10 lat. Mam osiedlili się tu w Fort Lauderdale z mężem Barry, który jest aktywnym inwestorem nieruchomości i jest gospodarzem # 1 nieruchomości związane talk audycji radiowej w Ameryce, Nieruchomości Radio USA.

Jako mieszkaniec Fort Lauderdale i doświadczonym Realtor, moi klienci czuję zapewnić im najlepszą obsługę klienta ze szczerym profesjonalnego dbałością o szczegóły.

Specjalizuję się w marketingu i sprzedaży nieruchomości mieszkalnych na terenie metra Fort Lauderdale, i mój obszar specjalizacji obejmuje wszystkie South Florida. Fort Lauderdale ma jedne z najlepszych dzielnic mieszkalnych w Ameryce w tym znakomitych domów i mieszkań w niektórych z najbardziej pożądanych żeglarstwa, golfa, ogrodzony i country club społecznościach.

Można dotrzeć do mnie w moim Fort Lauderdale Nieruchomości Blog.

Artykuł dzięki: