wspolczesna filozofia edukacji kluczowe kwestie

wspolczesna filozofia edukacji kluczowe kwestie

Młodzież Baseball Coaches- squishing błąd jest zły nawyk

Jeśli trener hitters baseball młodzieży zgnieść błąd, masz tylko wykopał je do dziury. Tępienia błędów wiąże się mały ruch mięśni, który zmniejsza prędkość zasilania i bat. Niektóre hity baseball młodzież uczy się obracasz swoją tylną nogę do tworzenia większej prędkości bat i władzę w toku. Nic nie może być dalsze od prawdy. Dodatkowo, jest to prawie niemożliwe, aby uderzyć boisk środku lub na zewnątrz z sweet spot z nietoperza, jeśli masz problem z powrotem przędzenia stóp. Pewny wyskoczy!

Dlaczego jest technika zwana huśtawka squishing błąd wciąż uczy się gigantów baseball młodzieży?

Niektórzy trenerzy uważają, że konieczne jest, aby być na hity z kul nogach w punkcie styku. Jest to powszechnie znane i nauczane jako „squishing błąd”, „squish błąd”, „tępienia błędów” i „squash bug”. Trenerzy, którzy popierają tę technikę wychylenia są zazwyczaj trenerów w ligach młodzieżowych. Technika ta huśtawka nie jest to, co wielkie hity zrobić w mniejszych i większych lig.

Trenerzy, którzy nadal popierają squishing technikę bug huśtawka zwykle zrobić dla jednego z następujących powodów:

1. Autobusy często mają duże ego i wierzą, że ich metody są lepsze niż inne.

2. Trener jest niedocenianie potencjału i zdolności gigantów baseball młodzieży.

3. Nigdy nie oglądałem film z pro hity, w zwolnionym tempie, klatka po klatce.

Podczas oglądania wideo na żywo prędkości lub nieruchomych obrazów, prawdopodobnie będzie zobaczyć, co wygląda squishing błąd. Ale gdy patrzy się klatka po klatce, widać, że błąd nie dostanie spłaszczony długo po punkcie styku. Pięta pochodzące z ziemi i kuli skręcania stopa jest rzeczywiście wynikiem obrotowego korpusu w jej środka ciężkości lub osi.

Jeden inny powód, że kilka trenerzy wciąż opowiadają squishing błąd.

Artykuł dzięki: