wspolczesna koncepcja edukacji przedszkolnej

wspolczesna koncepcja edukacji przedszkolnej

My Favorite Fielding zespołu Drill – Catching the Fun baseball

Jak każdy trener baseball i rodzic wie, dzieci uwielbiają hit i skoku. Pierwsze graczy ćwiczyć te umiejętności jest stosunkowo łatwe. Jednak wielu graczy w piłkę młodzież nie lubię pracować na ich Fielding prawie tak samo jak robią to ich bicie i rzucania. Oczywiście Fielding często wymaga dużej ilości wysiłku fizycznego, dlatego gracze nie mają nad nim jak najwięcej. Jak ciągle mówią młodych graczy, istnieje tylko jeden wyznaczony uderzanie w grze i że pozycja jest zazwyczaj zarezerwowane dla gracza uderzaj mocy, który ma mało ruchliwy. Jest to szczególnie prawdziwe w odniesieniu do zespołów na poziomie szkoły średniej. Dlatego ważne jest dla młodych graczy w baseball, aby dowiedzieć się, pracy w praktyce i Fielding tak samo jak inne części ich gry.

wspolczesna koncepcja edukacji przedszkolnej

Dobrzy trenerzy mają sposób uczy gry, gdzie gracze nie zdają sobie sprawy, jak bardzo i jak długo są one nawet pracy na umiejętności. Robią praktyki zabawa i wyzwanie jednocześnie, gdzie dzieci nie zdają sobie nawet sprawy mogą być zmęczony lub znudzony. Ponadto i co najważniejsze, gracze uczą się podstaw, jak również języka gry. Oto jeden z tych ćwiczeń, który jest zabawa i wyzwanie, gdzie trenerzy mogą uzyskać dobre 10 do 15 minut dobrej pracy i dużo powtórzeń dla swojego zespołu bez graczy nudzi. Jest to jeden z moich ulubionych ćwiczeń obronnych dla drużyn baseballowych.

Ja nazywam to „gracze nauczania graczom wiertła Boisko”. To idzie tak: Podzielić graczy na dwie grupy i wyrównać je jedna za drugą. Ustaw każdą grupę około czterdziestu do pięćdziesięciu stóp od siebie. Jedna kula jest używany i wiertło zostanie rozpoczęty od jednego z graczy przy początku linii wyrzucić piłkę graczowi na początku na przeciwległej linii. Po zwolnieniu piłki zawodnik biegnie do tyłu linii gdzie walcowanej piłkę (przeciwnej grupy) – jednak kiedy wypuszcza piłkę Oczekuje się od niego krzyczeć out (do odtwarzacza jest on wyrzucić piłkę) Instrukcję Fielding , począwszy od „Pobyt w dół.”

Artykuł dzięki: