wspolczesne dzialania edukacyjne w indiach

wspolczesne dzialania edukacyjne w indiach Punktacja podwójne w jeden dzień stał się nawykiem, który powtórzył 315 razy. On również zdobył 14 dżokejów Premierships podczas swojej kariery.

Niektóre z innych znaczących osiągnięć Russella były Queensland Derby Hidden rytm. Wygrał dwa miliony Magic z Morza Kabiny i Malibu Magii i 1984 r Puchar Premiera ON Avitt. W 1985 roku Goldmarket temat Princess Tybru i Puchar BATC Ministrów turystycznych na Sports Władcy były tylko dwie z wielu jego triumfów fabularnych. Russell zdobył także dwa Queensland Oaks na Bart Cumming’s wyszkolonych dookoła świata w 1987 i w 1989 roku królowej Triumfalny Innym pamiętne zwycięstwo w AJC Doncaster Handicap na Merimbula Bay w 33/1 i AJC Wiosna Champion Stakes na Sakana.

Russell jechał trener Sydney dr Geoff Chapman się w połowie 1987 roku, wygrywając STC Theo znaków jakości gr. II okrakiem Groucho. Jednak niemal śmiertelny wypadek na zabójca Khan na torze pomarańczowej zostawiła go z połamanymi żebrami i stracił nerkę. Jednakże Russell był z powrotem w siodle w ciągu trzech miesięcy, ale tym razem był z powrotem do Rosehill po zerwaniu więzi z Chapman. Powrót ze swoim byłym trenerem premier Brian Mayfield-Smith, Russell kontynuował swoją passę.

wspolczesne dzialania edukacyjne w indiach

W styczniu 1989 roku romped domu w milionach magii na drugim koniu strun Malibu magia, ze stabilnej na Barta Cumming. Duet pokazał swoją ochotę stabilny-mate, Tristanagh przez wąski margines. 1991 był świetny rok dla Russella z największych triumfów w STC George Ryder, STC Burzowe queen Stakes, SAJC Angus Brut oraz SAJC Goodwood. Jego waleczność na torze przyciągnęły oferty z Bliskiego Wschodu i Południowo-Wschodniej.

karierze Russella niestety zakończyła się w październiku 1993 roku, kiedy spadł z wierzchowca, Tuig w Rosehill. Mayfield-Smith pamiętał go jako jednego z najbardziej oddanych dżokejów wszechczasów.W pamięci mistrz, wielki portret znajduje się w foyer prowadzącej do toru Gold Coast. W Rockhampton, coroczne wyścigi odbywają się w jego pamięci, natomiast w Monto pomnik Russella wzniesiono na jego cześć. Jego ostatnie zwycięstwo w wyścigu przed jego fatalnym upadku w dniu 9 października 1993 r okrakiem Whivory. Niewątpliwie wiele w zakresie wyścigów braterstwa Russell jako jeden z największych powojennych australijskich dżokejów.

Aby dowiedzieć się więcej na temat australijskiej wyścigi konne, Jockeys Premiership, kliknij tutaj, torów wyścigowych i wi ęcej, przejdź do Grupy Pro Racing i odbierz swój darmowy e-book na temat Jak wygrać w Horse Racing.

Artykuł dzięki: