wspolczesne formy edukacji na odleglosc

wspolczesne formy edukacji na odleglosc

Uważają, że jest to prosty sposób, aby nauczyć rotacji hip gigantów baseball młodzieży.

Niektórzy ludzie twierdzą, że wielu trenerów nie doceniają tego, co hitters baseball młodzież może zrobić. Bez względu na to, jak na to spojrzeć, albo jakie są powody, ucząc Little League graczom niewłaściwych technik huśtawka tylko ustawia je na niepowodzenie, ponieważ postęp w wyższych lig baseballa.

Młodzieżowe hity baseball muszą nauczyć się właściwego sposobu wymachiwać kijem od początku tak, czego uczą się nie musi być oduczycie później. Większość dorosłych wie, jak trudno jest przełamać złe nawyki.

W przypadku, gdy nauczono nieprawidłowy sposób trafienia, oto kilka wskazówek dla unlearning się squishing tej techniki bug huśtawka.

Spróbuj swingujące bat podczas plecy stopa jest obsadzone płasko na ziemi. Sprawdź, czy możesz huśtawka bez przesuwając tylną piętę nad ziemią. Ćwicz, aż można. Ponadto, może to być pomocne do pracy na uderzenie boisk poza off tee. Pomoże to trafisz z pietach i zachowują tę nogę z przędzenia zbyt szybko. Spinning stopę przed punktem kontaktu znacznie zmniejsza prędkość bat i moc.

Gdy gracze w każdym wieku nauczyć się poprawnej techniki huśtawka obrotową, on lub ona będzie w stanie uderzyć piłki nad ogrodzeniem z pola, nawet jeśli są one najmniejsze dziecko w zespole.

Artykuł dzięki: