wspolczesne ideologie edukacyjne

wspolczesne ideologie edukacyjne

To jest coś, czego potrzebujesz, aby być w zgodzie z roli trenera w celu maksymalizacji czasu, gdy masz ich pełną uwagę.

Co chcesz zrobić, to ustawić czas praktyki, które są takie same każdego dnia nie gra. Na początku tego roku, nie powinien mieć problemów coraz we wszystkich swoich praktyk. Kiedy rozpocząć gry, pola i narodami rozkłady uzyskać pełny. Upewnij się, aby wydrukować swój harmonogram praktyki na kawałku papieru i dać do dzieci. Zacznij od poniedziałku do piątku w harmonogramie ćwiczeń. To daje każdemu jego lub jej weekendy otwarta na razie. Czas startu czyli po pracy zaleca się jak tym razem działa najlepiej dla wszystkich zainteresowanych. To daje czas na dzieci, aby zrobić swoją pracę domową, pobyt po szkole, jak to konieczne, i daje czas rodziców, aby dostać się do domu z pracy. Ustawianie praktyk na 5 do 6:30, 05:30 do 7 lub 6 do 7:30 wydaje się być najlepsze czasy dla rodziców. To daje im czas, aby dzieci z przedszkola i kierowania swoją przyszłą shortstop All Star z praktyką baseballu. Będzie ono również czas rodziców do zaangażowania się, siedzieć i oglądać swoje praktyki na dziecko. Inną korzyścią jest to, że tym razem będzie zgodna z czasów gry po rozpoczęciu sezonu. Konsystencja jest łatwiej na wszystkich, ponieważ jest to jeden mniej rzeczy do zapamiętania. Praktyka jest codziennie w tym samym czasie.

wspolczesne ideologie edukacyjne

Kiedy rozpocząć gry, harmonogram praktyki ulegnie zmianie. Say gry są we wtorki i czwartki. Praktyka będzie wtedy każdy poniedziałek, środę i piątek. Alternatywnie, jeśli grasz w środy i piątki, praktyka jest w każdy poniedziałek, wtorek i czwartek.

wspolczesne ideologie edukacyjne

Czy zauważasz coś o powyższym harmonogramie? dam wam podpowiedź. Nie robię okna w weekendy. Idealnie, jeśli liga nie planować gry w sobotę. To może różnić się od miasta do miasta i posiadające sobotę rano gra jest nadal dość popularne.Jeśli tak jest, być może grać harmonogram czwartek, sobota. Harmonogram praktyk następnie na wtorek, środę i piątek. Moja filozofia harmonogramów praktyce, że weekendy są zgaszone dni dla rodziny. Wielu ludzi pracuje przez cały tydzień i weekend powinien być czas dla rodziny, aby móc się spotkać i wyjechać z miasta lub spędzić czas razem.

Artykuł dzięki: