wspolczesne koncepcje edukacji dziecka

wspolczesne koncepcje edukacji dziecka

Pre-Game Przygotowanie – Sprawdź plan gier

W tym czasie zawodnik zbliża się do następnej gry lub meczu, byłby prawdopodobnie wykonane niektóre szkolenia, analizy modelowej przeszłość, raporty skautingu na kolejnego przeciwnika i zapoznania się z kolejnym planem gry. Dobry trener, który chce uzyskać maksymalną wydajność w sporcie dla jego zespołu byłoby zapewnić, że wszystkie powyższe jest pokryta przed następnym meczu. W związku z tym gracze zostały przygotowane psychicznie na mecz. Jak niż gracz może przygotować się do następnego meczu w zakresie prowadzenia plan gry sprawdzić? Jaki jest plan gry? Jak to wygląda?

Plan gry dla maksymalnej wydajności w sporcie jest po prostu uporządkowany zrozumienie tego, jak gra musi być odtwarzane przez graczy w celu osiągnięcia pozytywnego wyniku w grze. Wymyślanie planu gry wymaga nakładów o umiejętnościach naszych graczy i słabości, nasze mocne strony zespołu, tendencji przeciwnikami, mocnych i słabych stron, a ostatnie wyniki gier. Trener musi patrzeć na to wszystko w całość, należy skonsultować swój sztab trenerski i kluczowych graczy i sformułować plan gry do rozwiązywania następnego przeciwnika. Poniżej znajduje się prosty szablon planu gry;

wspolczesne koncepcje edukacji dziecka

1) Cel główny – to odnosi się do głównego celu spotkania. Zazwyczaj wyrażony wygra lub zremisuje . Większość zespołów skierowane byłoby wygrać przynajmniej tak pozytywne nastawienie do posiadania. Jednak, gdy przeciwnicy są naprawdę realistyczne ulice naprzód pod względem talentu i umiejętności, grając za remis lub nawet utraty przez najmniejszą ilością punktów nie może być zły cel po wszystkim. Pomyśl o wysokim szkolnego zespołu grającego na brazylijskiej drużyny narodowej U16 na przykład. Byłby to dobry wynik, jeśli wysokiej zespołu szkół traci tylko 2 bramki? Z całą pewnością.

2) Główny styl gry, które mają być stosowane – Czy trener zwolennikiem bezpośredniego podejścia do ataku lub atak za pomocą skrzydeł? Czy chce zespołowi skupić się na zwartej postawy obronnej, bo przeciwnik jest lepszy? Czy on preferują typ Gra z kontry taktykę do gry? Czy chce graczom skupić się na bezbłędną grę, aby zmaksymalizować szanse na pozytywny wynik? Styl gry dla różnych gier zmienia i trener musi wybrać odpowiedni styl, a gracze muszą wierzyć w to, aby zmaksymalizować wydajność szczytową w sporcie.

Artykuł dzięki: