wspolczesne koncepcje edukacji wczesnoszkolnej

wspolczesne koncepcje edukacji wczesnoszkolnej

Urządzenie zabezpieczające jest małe urządzenie z dwoma szczelinami, przez które lina jest karmione. Jeśli nie wędrować sam, a następnie za pomocą przyrządu asekuracyjnego pozwoli Ci wędrować nad lub pod swoim partnerem turystycznym. Jeśli pieszej nad swoim partnerem pieszych, a następnie można wyciągnąć z powrotem na linę gdy partner wędrówka zaczyna upadku lub odwrotnie.

Uprząż

Jeśli wybierasz się na wycieczkę górskich wędrówek, to kolejny ważny bieg, trzeba będzie to uprząż. Można założyć uprząż, podobnie jak spodnie i będzie opierać się na biodrach. Podczas wędrówki, trzeba będzie wykorzystywać wiązkę do podłączenia się do urządzenia lub asekuracji liną i przeprowadzanie biegów. Uprząż będzie działać jako zabezpieczenie dla Ciebie podczas wędrówki przez góry i upewnij się, że nosisz na tyle mocno, że jeśli skończy się odwrócona do góry nogami, nie wypaść z niego.

Lina

Lina jest bardzo ważny bieg górskie wędrówki i dla niego, zostanie przy użyciu specjalistycznego liny. Jeśli jesteś ołów turystyka, wtedy zawiązać linę do uprzęży, w ten sposób będzie można przeprowadzić linę z wami, jak wspiąć się na górę. Można umieścić śruby i karabinków do powierzchni na górze, aby przykleić ją na linę na nim. W ten sposób, jeśli używasz urządzenie asekuracji i jest turystyka turysta pod tobą, będą mogli złapać swojego partnera Turystyka w razie upadku.

Buty

Od góry mają nierówną powierzchnię, trzeba będzie założyć klin-jak buty turystyczne, które mają kolce i znaki bieżnika wynikających z nich pozwalają mieć mocne oparcie nad nierównym podłożu. Buty takie jak te uniemożliwi poślizgu podczas górskich wędrówek.

Kask

Wielu wspinaczy górskich wychodzą wagę kasku, ale jest istotnym biegów górskich wędrówek. Nawet wtedy, gdy wędrówki przez góry, zawsze istnieje ryzyko, że złamany fragment górzystym może spaść bezpośrednio na górze ciebie, a kask chroni głowę przed uszkodzeniem.

Inne narzędzia

Chociaż to było najważniejsze biegów górskich wędrówek, które można ewentualnie potrzebne, w zależności od preferencji i stylu, istnieje kilka innych narzędzi wędrówki można użyć też. Niektóre z tych narzędzi zawiera krzywek, torby kredowe na zimę i taśmy.

Jeśli kiedykolwiek zdecydujesz się iść do górskich wędrówek, czy planują samodzielnie lub z partnerem turystycznym, nigdy nie zostawiaj bez wspomnianego olejku biegu górskich wędrówek.

Artykuł dzięki: