wspolczesne koncepcje edukacji

wspolczesne koncepcje edukacji Najprostszym sposobem piżmaki pułapki jest zagrożona 110 conibear wzdłuż biegu, która prowadzi do den lub domu. Jeśli przyjrzysz się uważnie wokół domu lub den można zauważyć ślady na piżmaki dokonały kiedy wejść i wyjść z domu lub den. Chcesz umieścić 110 conibear tak blisko jak to możliwe den. Sprawdź to z lokalnymi przepisami, w niektórych krajach i obszarach w państwie prawa mogą być różne. W niektórych regionach może być nielegalne przynęty pułapkę i prawa, które regulują odległość pułapka może być z nory.

Kojoty i lisy:

Schwytanie lisa i kojot wymaga trochę więcej cierpliwości. Fox i kojot wydają się być nieco bardziej pułapka nieśmiały niż bóbr i piżmaki. Najlepszy czas dla początkującego pułapkę lisa i kojoty jest w upadku. Zalecany jest syfon przyczółek. 1.5 W przypadku lisów i 2or 3 dla kojotów. Najlepsze miejsca do ustawiania tych pułapek są na krawędzi rzędami ogrodzenia, gdzie różne rodzaje upraw spotykają się, koleinach ciągnika, lub szlaków przez trawę. Fox i kojoty chciał iść drogą najmniejszego oporu. To wydaje się być regułą dla większości furbearers.

Pamiętaj, kojoty i lisy są częścią gatunku psów; ich zdolność do zapachu znacznie przewyższa ludzi. To dlatego kontrola zapach jest koniecznością. Jeśli planujemy schwytanie lisa i kojota trzeba zminimalizować zapach. Można to zrobić poprzez noszenie buty gumowe i rękawice; również poprzez gotowanie swoje pułapki po ich zakupu i po każdym użyciu.

Otwór brud setthe najczęstszy typ zestawu do pułapkę kojota i lisa jest płaska zestaw lub otwór brud zestaw. Te dwie grupy są najbardziej afektywne i najprostszy ustala skonstruować. Aby skonstruować otwór brud ustawić proste wziąć kępę trawy lub pędzlem do podkładu. Pomoże to poprzez kierowanie lisa lub kojot, aby zbliżyć się do zestawu z właściwym kierunku.
Artykuł dzięki: