wspolczesne nurty edukacyjne

wspolczesne nurty edukacyjne

Sen sportowców High School Student

Marzenie wielu sportowców licealista ma być najlepszym liceum sportowiec, że on lub ona może być. Pracujesz bardzo ciężko. Robisz wszystko, co możesz, jak odtwarzacz. Masz osiągnąć pewien poziom sukcesu. Twoim marzeniem jest po prostu najlepszy.

Teraz nagle masz osiągnąć ten cel. Stałeś się najlepiej, że można ewentualnie być. Masz doskonalił swoje umiejętności, a teraz czujesz, że mógłbyś być graczem College.

wspolczesne nurty edukacyjne

Gra stała się zabawą, a ty chcesz być zatrudniony. Chcesz grać w piłkę w college’u. Chcesz, aby ta wyższe wykształcenie. Chcesz uzyskać tego stypendium.

Twoim marzeniem jest zagrać na następnym poziomie, który jest College. Trzeba przez lata pracował na swojej grze. Podczas lata, grałeś w ligach letnich, udał się do obozu, i udał się do turnieju. Zrobiłeś wszystkie te rzeczy, ponieważ to, co prawdziwi dobrzy gracze muszą zrobić.

Podobnie jak większość zawodników w liceum, którzy w pewnym momencie rozwoju pewien poziom sukcesu, a gdy tak się stanie, chcesz, aby przejść do następnego poziomu. To naturalne; to co w tym wszystkim chodzi. Istnieje wiele szkół sportowców, którzy nigdy nie osiągnąć ten poziom sukcesu i nigdy nie będzie materiał uczelni, ale dla milionów ludzi tam, chcą okazją do gry w college’u i zasługują na to.

wspolczesne nurty edukacyjne

Kolegium rekrutacji jest bardzo mylące i to bardzo złożona sytuacja. Trzeba mieć odpowiednie narzędzia, prawo, prawo materiałów edukacyjnych, właściwe zrozumienie i prawo wskazówek, aby osiągnąć tylko pewien poziom sukcesu, jeśli chodzi o procedurę rekrutacji.

Co się dzieje, aby ci świecić wyżej innego studenta sportowca i co się dzieje, aby ci standout nad innym sportowca, którzy mogą mieć podobne zdolności do gry, podobne umiejętności, a może nawet podobnych osiągnięć akademickich?

Zdarza się, że to jest w sytuacji, gdy masz zamiar uzyskać właściwą ekspozycję do setek programów uniwersyteckich, gdzie będzie odpowiednia ilość obserwacji wykonanej pracy.
Artykuł dzięki: